096 120 02 97, 067 363 65 86

Блог

Чому ми, а не фабричні меблі (Частина 1)

Чому ми, а не фабричні меблі  (Частина 1)

Напевно головною особливістю саме нашого виробництва, є акцент на якості.

Чому ми ???

    Напевне головною особливістю саме нашого виробництва, є акцент на якості. У своїй роботі ми пильно слідкуємо за основними тенденціями меблевої галузі та постійно вдосконалюємо свою технічну базу.
    Взагалі всі виробники та продавці меблів в нашій місцевості поділяються на три основних види:

1. Вітчизняні та закордонні потужні фабрики.

    Зазвичай ці виробники дуже відомі та розкручені на інтернет просторі і саме них людина відвідує першим ділом при пошуку виробника. Але, не варто забувати, що в основному, потужні фабрики не відкривають своїх прямих представництв у регіонах, а співпрацюють з тими ж підприємцями. Які в свою чергу є посередниками між кінцевим споживачем та виробником. Ціна у підприємця не відрізняється від фабричної, оскільки він функціонує за рахунок дилерської знижки, але....
    Підприємець, який є дилером від фабрики, не вкладає власних коштів в процес виробництва, зразки, рекламу, поліграфію, з однієї сторони — це добре, але що це означає для Вас ? Те, що він не має своєї технічної, матеріальної та фінансової бази, все що він має — це те що дала йому фабрика... і У РАЗІ ПОМИЛКИ ПІДПРИЄМЦЯ  він намагається вирішити все за Ваш рахунок. Так як, фабрика не стане платити за чужу помилку, а він сам  не має фінансової та технічної можливості, щоб вирішити спірне питання, тому весь тягар непорозуміння ляже на Ваші плечі. А це зіпсовані час та нерви. Бували випадки коли людина навіть мусила погодитись на інший колір кухні або стільниці...
    У своїй роботі ми чітко зазначаємо всі деталі замовлення під час оформлення. Все це вказується у договорі та додатках. Наш договір є дуже простим, зрозумілим та лояльним, порівняно з “фабричними” договорами.
    При цьому ми дуже зацікавлені у кожному клієнті і намагаємось взяти на себе усі Ваші клопоти.

     Інший не маловажний аспект: СТАНДАРТ.
     Майже всі великі фабрики працюють по стандартним розмірам шафок. Ми бачимо наслідки цього, коли клієнти замовляють в нас решту меблів, після не вдало зробленої фабричної кухні. А саме: залишені пустоти по 15-20 сантиметрів між боковиною кухні та стіною та безглуздий дизайн, через газові труби, лічильники та котли. Навіть був випадок коли люди домуровували стіну в кутку кухні, через відсутність кутового рішення у виробника ... Це жах !!!
    Ми пропонуємо повністю унікальний дизайн та неймовірну функціональність саме для вашого планування.

И на останок: ПРОДАВЦІ-КОНСУЛЬТАНТИ та ДИЗАНЕРИ.
Дуже рідко той же підприємець є вимогливим при підборі кадрів. У нашому регіоні важко знайти гарного кваліфікованого працівника з набором особистих якостей. Зазвичай людина, що зустрічає Вас у салоні не дуже то і зацікавлена Вами, вона просто відсиджує свої гроші.
   
    Наші працівники та дизайнери — є справжніми фанатами своєї справи, мають відповідні художні освіти та практичний досвід з виготовлення меблів, ремонтів та дизайну. Вони є повністю обізнаними в усіх матеріалах та комплектуючих.


Далі буде....

Поділитись:

Повернутись