096 120 02 97, 067 363 65 86

Блог

Чому ми, а не "гаражник" ? (Частина 3)

Чому ми, а не

Життя в Рівному суттєво відрізняється від мегаполісів та великих міст.

            Ми з вами проживаємо у маленькому місті. Життя в Рівному суттєво відрізняється від мегаполісів та великих міст. Ми всі один одного тут знаємо. Для нас неактуальні “пробки” на дорогах, і багато речей вирішуються тут миттєво. Насправді в нас з Вами дуже багато вільного часу – поспілкуватися, випити кави, порадитися з друзями відносно меблів, завітати до різних виробників... тому, одним з атрибутів нашого міста є так звані “гаражники”. Їх багато... вони всюди – на форумах та різних інтернет-ресурсах, газети “кишать” об'явами: “виготовлення меблів на замовлення”, “меблі під замовлення” і т.п. Що ж це за “звір” такий “гаражник”, і до чого треба готуватися перед тим, як замовити меблі у такого рівненського майстра?
 

          1. Основною перевагою “гаражника” є відносно недорога робота.
Оскільки він зазвичай працює сам (максимум з одним, двома підсобниками), то і ціна за роботу може бути відносно невисокою, в залежності від “апетиту”. А от ціна за матеріали? У “гаражника” немає власного обладнання, тому такі послуги, як доставка плити, додаткових матеріалів, розкрій плити, наклейка кромки на торцях деталей, шліфування півкругів та радіусів, доставка зроблених меблів, будуть включені вам у кошторис за комерційною вартістю послуг. Тоді, як у фірми з власним обладнанням — це комплекс сервісних послуг, де додатково оплачуються лише витратні матеріали. При цьому всьому фірма має можливість закуповувати матеріали за оптовими цінами! Тому Ви отримуєте більше сервісу, і не факт, що насправді заплатите за це більше...
          Інший аспект цього ж питання – “гаражник” в місяць виконує одне, максимум два замовлення: поки поміряє, поки намалює, поки узгодить, поки замовить матеріали, дочекається їх, завезе плиту до нас на “порізку”, забере, скрутить, привезе до Вас і може за тиждень встановить... весь цей час... він живе за Ваш рахунок, тобто його заробіток в цей місяць має бути такий, щоб йому було рентабельно все це робити. Тоді як в нас є чіткий розподіл обов'язків, тобто більшість процесів відбуваються одночасно і кількість замовлень суттєво більша. Тому і фінансове навантаження на кожного окремо взятого клієнта менше.

        2. У Вас можуть бути гарні стосунки з “гаражником”, чи Вам просто приємно з ним працювати (бо файний дядько).
        Але стосунки сьогодні класні, а завтра все може піти “шкереберть”, а меблі Ви замовляєте на роки. Тим більше під час індивідуального замовлення дуже важливим є людський фактор, і у випадку будь-яких негараздів усі проблеми Вам доведеться вирішувати з цим “гарним дядьком” напряму... а якщо він “впреться”? І ні тобі “поскаржитися менеджеру”, ні “дайте мені телефон начальника”, навіть ногами двері в офіс відкрити у Вас можливості не буде. Вам доведеться лише чекати, іти на його умови (Ви вже ж дали аванс і він його вже “з'їв”).  Всі домовленості про строки виконання, матеріали, технологію виготовлення меблів отримаєте лише в усній формі. Якщо Ви щось не так зрозуміли — то Ваші проблеми.
       А скільки випадків неприхованого шахрайства! Скільки людей потім не можуть знайти тих “меблярів”, що взяли аванс, а слухавку вже брати не хочуть. Або люди приходять і просять доробити незавершені вироби –шафи-купе без дверцят, кухні і т.п., зазвичай у таких випадках ми відмовляємо.
       Виходячи з усього вищезгаданого, кожен покупець сам може обрати, що йому важливіше: ціна та стосунки чи якість, сервіс та гарантії безпеки. За довгі роки нашої професійної діяльності ми набули досвіду ведення замовлення та вирішення різноманітних спірних ситуацій. Ще раз наголошую: виготовлення меблів за індивідуальним замовленням — це процес дуже кропіткий та відповідальний. На кожному етапі присутній людський фактор, тому кваліфіковані працівники — це основна передумова якісного та вчасного виконання замовлення.
Ми завжди прагнемо, щоб клієнт залишився задоволеним, навіть, якщо нам це не зовсім вигідно економічно. При цьому ми несемо повну відповідальність за наші вироби, надаємо всю необхідну документацію та креслення.

Поділитись:

Повернутись