096 120 02 97, 067 363 65 86

Блог

Там, де поєдналися дизайн та функціональність меблів.

Там, де поєдналися дизайн та функціональність меблів.

У вересні цього року ми разом з нашою командою дизайнерів відвідали головний офіс компанії «Блюм» у місті Львів.

       У всьому, що існує, дуже важливо правильно почати. Під час створення кухні найважливіший етап — це етап проектування. Саме під час проектування закладається основа функціональності, якості та краси меблів, тому дизайнер меблів мусить розуміти усі тонкощі, бути технічно грамотним та знати основні характеристики меблевої фурнітури.
У вересні цього року ми разом з нашою командою дизайнерів інтер'єрів відвідали головний офіс компанії «Блюм» у місті Львів.


    Представництво цієї компанії, як завжди вражає найвищим рівнем співпраці на всіх її етапах, зокрема і цього разу, неможливо не відзначити особливу гостинність та змістовну насиченість презентацій.
Тепер по черзі:
Змушені чесно признатися, ми дуже любимо каву, а каву на «Блюмі» з фірмовими цукерками ми любимо по-особливому. Тому було дуже приємно розпочинати презентаційний день саме з цього. Взагалі, відразу переступивши поріг центрального представництва «Блюм», ти відчуваєш, що тебе тут чекали, на що натякають гарно розставлені стаканчики для кави та солодощі...
Першою частиною презентації звичайно ж була представлена концепція «Dynamic Space», кажучи простими словами — «раціональне використання кухонного простору», або «як спроектувати кухню в якій все завжди під рукою». Вже не вперше ми особисто слухаємо Лідію Рибченко, але для себе відзначили, що прослуховуючи якусь інформацію багаторазово – є декілька етапів її сприйняття, зокрема:
    - коли слухаєш перший раз з усіх сил намагаєшся запам'ятати основні зони кухні: «Запаси», «Зберігання», «Мийка», «Підготовка» та «Приготування»;
    - наступного разу звертаєш увагу наскільки це все зручно;
    - далі вже цікавлять технічні нюанси: де краще розташувати посудомийну машину, варильну поверхню, яку кратність шухляд застосувати та якою має бути оптимальна висота стільниці.
    - а останні рази... вже сама інформація не настільки важлива, скільки звертаєш увагу на те, як вона подається, що за чим, на яких нюансах наголошується, яка наочність використовується. Це все дуже цікаво, оскільки у своїй роботі ми для наших клієнтів постійно презентуємо концепцію «Dynamic Space», тому завжди прагнемо піднімати рівень презентацій.


    Основна теза, що нам запам'яталась: «Кухня не може вимірюватись (оцінюватись) у погонних метрах, а лише в базовій комплектації». Це насправді дуже актуально для нас, виробників індивідуальних меблів, бо питання ціни стоїть постійно, і одразу відповісти, скільки може коштувати (хоч приблизно) та чи інша кухня, складно. Оскільки варіантів просто безліч, від найпростіших (оптимальних) до надсучасних, гіперфункціональних кухонь преміум-класу.


    Звичайно, важко переоцінити приємні враження від поїздки, але хотілося б розказати ще про тестування костюму «EGE EXPLORER» і про виставкову кухню, кожна тумба якої зроблена на колесах, що дає можливість «вживу» уявити зручність своєї майбутньої кухні, розставивши шафки у потрібній послідовності... про прилад для вимірювання висоти ліктя, що дає можливість виміряти оптимальну висоту стільниці для саме Вашої кухні. А от про смачнючу піцу розповідати нема сенсу – то треба куштувати )))

Поділитись:

Повернутись