096 120 02 97, 067 363 65 86

Послуги

Заміри приміщення

Завдяки багаторічному досвіду роботи в меблевому виробництві, ми переконалися, що вкрай важливо, щоб дизайнер особисто відвідав об'єкт перед створенням проекту. Необхідно, щоб він побачив приміщення, врахував особливості  інтер’єру помешкання та хоч трішечки дізнався про Ваш смак і вподобання :)
    Окрім цього, є безліч технічних моментів, що можуть суттєво вплинути на кінцевий результат, а саме: загальне планування квартири чи будинку, розміщення комунікацій, стадія будівництва. Причому, якщо зробити проект меблів на більш ранньому етапі ремонту приміщення, то результат буде кращий, оскільки це дасть можливість передбачити все до дрібниць. Інколи дуже прикро, коли доводиться проектувати меблі, відштовхуючись від вже прокладених комунікацій або проводки, що подекуди нівечить дизайн та зручність меблів.

Дизайн

Дизайн приміщення дуже кропіткий процес, який приносить чимало задоволення для жінок та безліч головного болю для чоловіків... Порятунком в такій ситуації стане допомога дизайнерів!!! Вони, як фахівці своєї справи, перетворять цей процес на творче захоплююче дійство, до якого буде цікаво долучитися і жінкам і чоловікам :)
    В компанії «Естет» працюють виключно професійні дизайнери з відповідною освітою та суттєвим досвідом роботи.
    Зазвичай процес втілення дизайн-проекту відбувається таким чином:
- після точних замірів, дизайнер створює ескіз проекту;
- він запрошує Вас на обговорення і затвердження дизайну;
- Ви обираєте матеріали, комплектуючі та кольори;
- підраховується кошторис проекту (при потребі коригується відповідно до обраних матеріалів);
- здійснюється авансовий внесок;
- замовлення йде у виробництво;
- протягом часу виготовлення меблів дизайнер допомагає та консультує Вас з усіх питань, що пов'язані з процесом виробництва.

 Порізка ДСП, кромкування

Розкрій й крайкування – це, напевне, найтаємничіший етап будь-якого виробництва меблів, оскільки споживач зазвичай не може одразу оцінити стан обладнання на якому відбувається розкрій плити, гостроту та якість самої пилки, рівень кваліфікації працівника, безпосередньо задіяного у процесі, якість використовуваних матеріалів (ДСП, крайка, клей для крайкування) ... але проблема полягає в тому, що результат цього етапу стає дуже очевидним пізніше. Тому саме від порядності виробника на цьому етапі виробництва буде залежати і зовнішній вигляд, і функціональність, і термін служби меблів в майбутньому.
Ми ніколи не заощаджуємо на якості! Ми використовуємо лише якісне сучасне обладнання, якісні перевірені матеріали та залучаємо до справи лише кваліфікованих працівників, що гарантує високий рівень кінцевого результату..

Складання меблів

Виготовлені нами меблі попередньо складаються в цеху компанії. Далі ці зібрані меблі частково розбираються для зручності транспортування, і після доставки до замовника потребують лише встановлення. Отже, складання в цеху істотно скорочує час встановлення меблів у помешканні замовника.
В компанії «Естет» працюють лише професійні складальники з суттєвим досвідом роботи.

Доставка

Доставка — це повністю наш клопіт. Привеземо, занесемо, встановимо. Доставка по Рівному безкоштовна, за межі міста — залежно від відстані.

Встановлення

Встановлення, напевне, найделікатніший етап всього процесу виготовлення меблів. Цей етап потребує особливої професійності і неабияких людських якостей самих працівників, які безпосередньо беруть участь у ньому. Ми прагнемо, щоб все відбувалося швидко, професійно, акуратно.

Оплата

Оплата відбувається в національній валюті двома частинами. Аванс вноситься після затвердження проекту, а остаточний розрахунок відбувається відразу після встановлення. Ціна, що озвучується в офісі під час внесення авансу — є остаточною!!!
Вам не потрібно доплачувати в процесі виготовлення та встановлення: за доставку, за підняття на поверх, за витратні матеріали під час збирання і т.д., і т.п. що, на превеликий жаль, спостерігається в інших виробників.

Гарантія

Ми принципово не займаємось ремонтом меблів інших виробників!!! Оскільки виробництво наших меблів відбувається технологічно правильно, тому їх ремонт — це радше виняток, який пов'язаний більше з особливістю експлуатації конкретних меблів.
Але якщо у Вас (наших клієнтів) виникла така потреба, наприклад, Ви переїжджаєте, Вам встановлюють якийсь новий лічильник, меблі постраждали від затоплення, або ще щось – ми з радістю допоможемо Вам вирішити ці питання.