096 120 02 97, 067 363 65 86

Історія

1999

Діяльність нашої компанії розпочалась в часи гострого дефіциту товарів на ринку України (1999 рік). В часи, коли вітчизняні виробники меблів, фактично не працювали, а кількість імпортних закордонних меблів була обмеженою. В галузі меблевого виробництва утворився своєрідний вакуум, що спричинив неймовірний попит. За тих умов, нами використовувались всі можливі засоби для створення, як на той час, «шедеврів меблевої галузі» :) 

 


2001

З часом стало зрозуміло, що попит значно перевищував наші практичні можливості, що змусило нас думати про подальший розвиток: вдосконалення технічної бази, підвищення професійних якостей працівників, створення більш комфортних умов для клієнтів.

2008

Йшов час, всі працювали з повною віддачею, але повністю охопити потік клієнтів на той час ми не могли. Подекуди нашим клієнтам доводилося чекати лише на проект понад місяць!!! Це було жахливо!!!
Саме в той час ми приймаємо доленосне рішення: повністю відмовляємось від неякісної фурнітури та матеріалів!
Що це дало:
- значно підвищилась якість готового виробу;
- з’явилась можливість надавати гарантію на наші меблі;
- відбувся певний відсів притоку клієнтів, що вивільнило нам більше часу для детального обговорення і ретельнішої підготовки проекту.
     Наших клієнтів ми почали називати «естетами», тому що це були люди націлені на кінцевий результат. Люди, які знали чого хочуть і які не давали нам розслабитись :)

2013

Наприкінці 2008 року, народилась назва «Естет». Сама назва спонукала нас до ще більшого покращення сервісу: новий (на той час) сайт, новий офіс, повне оновлення виробничого обладнання, значне підвищення рівня кваліфікації кадрів.

2014

5. В часи економічної кризи, не зважаючи на загальну паніку, ми продовжуємо тримати якість на «докризовому» рівні. Окрім того, основну ставку під час виробництва ми робимо на матеріали та комплектуючі європейського виробництва. Зокрема широке використання австрійської фурнітури «Blum», та тісна співпраця з цією компанією, дають нам можливість створення практично ідеальних виробів, адже гарантія на фурнітуру «Blum» – 15 років!!!